Yeni Sosyal Soru-Cevap Sistemi Yayında

Duyurular & Bilgilendirme

4,385 görüntülenme 0

sosyal soru cevap sistemi

Yeni soru-cevap sistemimiz ile karşınızdayız. Yeni sistemimiz tamamen sosyal bir işleyişe sahip; sosyal medya hesabınızla giriş yapıp, soru sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevap verebilirsiniz, verilen cevapları beğenip/beğenmeyip ön plana çıkacak cevapları belirleyebilirsiniz. Yani tamamen sosyal ve teknolojik bir alt yapıyı hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Yazdığınız sorular da, cevaplar da onaydan geçmektedir. Maalesef ki, sitemizin kurallarına uymayan ve reklam yapmak için her fırsatı kollayan insanlar için mecburen her soru/cevap/yorum onaydan geçmektedir.

Sorunuzun Yayınlanması İçin Uymanız Gereken Kurallar

  • Soru bir şirket veya şahısla doğrudan ilişkili olmamalıdır.
  • Reklam, hakaret vb. içerikler hiçbir koşulda yayınlanmamaktadır.
  • Sorunuz anlamlı olmalı ve mümkün olduğunca imla kurallarına uygun olmalıdır.
  • Unutmayınız ki, sorduğunuz sorulardan diğer insanların faydalanması da son derece önemlidir. Bu yüzden sorunuzun başlık ve açıklamasını yazarken özen gösteriniz. Bu hem sorunuzun yayınlanma olasılığını, hem de verilecek cevapların sayısını arttırır.

Cevapların yayınlanmasında ise yukarıdaki maddelerin ilk ikisi geçerlidir.

Bu sistemin en büyük faydalarından biri de insanlara cevap vererek yardımcı olacak insanlar aynı zamanda kendi reklamlarını yapmış olacaklar ve yeni insanlarla tanışacaklar.

Soru-cevap sistemi tamamen sosyal medya giriş sistemiyle çalışmaktadır. Bu sistem hem spam gönderimi azaltmak, hem de yeni insanlarla tanışmanız açısından önemli ve yararlıdır.

İnanıyoruz ki, bu yeni sistem, bu sektör ve sektörle ilgilenen insanlar için çok önemli faydalar doğuracaktır.

Soruları Gör Soru Sor

Yorumlar