Web Sitemiz Yeni Yüzü ve Özellikleriyle Yayında!

Duyurular & Bilgilendirme

5,198 görüntülenme 0

Merhaba, web sitemizin değerli takipçisi. Biliyoruz, uzun zamandır web sitemizde bir hareketlik göremiyorsun. Haklısın, hareketli günlerimizden çok uzaktık bir süredir. Fakat son zamanlarda sizlere daha iyi içerik sunmamızı sağlayacak, Network Marketing sektörüne daha da faydalı olmamızı sağlayacak yeni özellikler hazırladık. Ayrıca kullanımı daha kolaylaştırma ve güzelleştirme adına yeni bir ara yüz geliştirdik. Sitemiz açıldığından beri hep iddialıydık ve hep zirvedeydik ama artık benzersiz olduk demekte pek abartı görmüyoruz. :) Çok bekletmeden hemen yenilenen web sitemizde ne tür yeniliklerimiz olduğuna göz atalım. yeni web sitemiz yayında

Her Platforma Uyumlu ve Kullanışlı Tasarım

Her geçen gün internet dünyası değişiyor ve gelişiyor. Artık web sitelerinin telefonlara ve tabletlere uyumlu olması gerekiyor. 2011 yılında kurulan sitemiz bu zamana kadar hep aynı tasarımla hizmet verdi. Eski tasarımımız tablet ve telefon uyumlu değildi. Artık mobil platformlardan da web sitemizi çok özel ve güzel bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.
yeni arayüz

Yeni Sosyal Soru-Cevap Sistemi

Soru-cevap sistemini sadece yöneticilerin cevaplayacağı bir sistemde yayınlamıştık. Açıkçası pek verimli olmadı. Çünkü çok sayıda soru geliyor ve biz bunların arasında seçim yapmakta ve cevap vermekte çok zorlanıyorduk. Düşündük ve dedik ki; Bu siteyi ziyaret eden insanlar birbirlerine faydalı olacak şekilde soru sorabilsinler, cevap verebilsinler, fikir alışverişi yapabilsinler. Ve sonucunda sosyal bir soru-cevap sistemi ortaya koyduk. Ama lütfen dikkat edilmesi gereken kurallar çerçevesinde sosyalleşelim, rica ediyoruz! :)

Bu sistem ile ilgili ayrıntılar Yeni Sosyal Soru-Cevap Sistemi Yayında başlıklı yazıda.

Daha birçok küçük-büyük yenilik yaptık ama burada sadece önemli noktaları vurgulamayı uygun görüyoruz. Sitemiz açıldığı günden beri insanlara faydalı içerik sunma ve sektörün yanlışlardan arınmasına katkıda bulunmayı hedefledi. Umarız bu yeniliklerimiz daha faydalı olmamıza vesile olur.

Yorumlar