Sorulan Sorular

Merhabalar,
Uzun zamandır projelendirdiğim bir konu hakkında görüşünüzü almak istedim.Teknik servislik yaptığımız bir şirketimiz var ve müşteri potansiyelini hem artırmak hemde tanıtım ağını networklerle çoğaltma gibi bir planım var.
Sorum şu;Bu sistemle soy ağacında her eklenen müşteri kendisini yem olarak hisseder mi yanlış bir yöne doğru gidebilir mi? Şu an görünürde herkes bu sistemde ürün satıyor neden hizmet sektöründe de işlemesin mantığıyla yaklaştım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Ogz Çlşkn sordu 2 Cevap verildi Sen de cevap ver

Network marketing yapmak isteyen girişimciler şirket, komisyon, hizmetlerin sunuşu, ürün ve kargo etmenleri gibi konularda nasıl hareket etmelidirler? Ayrıca şirketin yeni kurulmuş olması dezavantaj mı yoksa avantaj mı? Yatırım amacı taşımalı mı? Aylık garanti kazanç sözü vermeli mi? Yoksa performansa dayalı mı olmalı?

İbrahim Pala sordu 1 Cevap verildi Sen de cevap ver

Network marketing ile tanışalı yaklaşık 5 ay oluyor. sistemi baya bir anladım. çalıştığım şirketin kullandığı kazanç planı binary. Geçen bir web sitesinde binarynin titan sistemler tarafından kullanılan artniyetli bir sistem olduğu yazıyordu. halbuki mantığım açısından ben sistemi oldukça benimsemiştim. bu yorumdan sonra içime şüphe düştü. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. cevabınız benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler..

Şefika sordu 4 Cevap verildi Sen de cevap ver

Son zamanlarda network marketingi çok duyar oldum, o yüzden bir çok araştırma yaptım ve gerçekten sistemi benimsedim, fakat araştırmalarım sonucunda bir çok şirket ile karşılaştım ve her şirket kendisinin en iyi olduğunu iddia ediyor, ben ne yapacağımı, hangisini seçeceğimi tam kestiremedim, bu konuda ne gibi öneriler verebilirsiniz?

Sevim Kaya sordu 2 Cevap verildi Sen de cevap ver