Doğru şirket seçimi nasıl yapılır?

İbrahim Pala sordu. 5,745 görüntülenme 1

Network marketing yapmak isteyen girişimciler şirket, komisyon, hizmetlerin sunuşu, ürün ve kargo etmenleri gibi konularda nasıl hareket etmelidirler? Ayrıca şirketin yeni kurulmuş olması dezavantaj mı yoksa avantaj mı? Yatırım amacı taşımalı mı? Aylık garanti kazanç sözü vermeli mi? Yoksa performansa dayalı mı olmalı?

İbrahim Pala
İbrahim Pala
27 Mayıs 2016

Cevaplar

  1. -6

    Network Marketing sisteminde dikkat etmeniz gereken konu yatırım yaparken karşılığında ne aldığınızdır. Aldığınız ürün veya hizmetleri kalite / fiyat / performans üçgeninde değerlendirmelisiniz. Şirketin Türkiye'de yeni kurulmuş olması "az bilinirlik" açısından önemlidir ama çalışırsanız! İlk bayilerden olur ve gereken öz veriyle çalışmazsanız bunun bir önemi yoktur.

    Yatırım amacı derken? ne demek istediniz. Vermeden almak diye bir kavram sadece hayaldir. İnsanlar karşılığını vermediği bir ürün veya hizmete hak ettiği değeri göstermezler. Aylık garanti kazanç sözü veren firmalar bana her zaman yanlış gelmiştir. Network Marketing her iş ve her sektörde olduğu gibi bir performans işidir.

    Volkan Verdi