Önemli Olan Takımdır!

Liderlik & Takım Ruhu

50,093 görüntülenme 12

Bu sektördeki kazancınızı, bakış açınızı, hatta hayatınızı etkileyecek en önemli unsur sizin takımınız ve sizi bu iş dahil eden kişidir. Network Marketing’de iyi bir takımdaysanız, başarılı olmanız için tek yapmanız gereken takımın bir parçası olmaktır. Takımın parçası olduktan sonra başarı için gereken diğer faktörler zaman içerisinde tamamlanır.

network marketing takımıİyi bir takımda, tamamlayıcılık vardır. Sende olan üstün özellikler başkasında olmayabilir, aynı şekilde başkasının üstün özellikleri de senin eksik kaldığın noktalar olabilir. “Birlikten güç doğar.” Felsefesiyle kaliteniz takımınızla ölçülür hale gelir.

İyi bir takımda, motivasyon sorunu minimuma iner. Tembellik zamanınız gelmiş olsa bile sizi tetikleyen, motive eden birileri vardır. Yorucu bir maratonda yalnız değilsinizdir.

İyi bir takımda, şahısların önemi yoktur. Önemli olan takımdır. Yani BEN değil BİZ felsefesi geçerlidir.

İyi bir takımda, eğitim önemlidir ve sizi yükseltecek koşullar geçerlidir. Siz gerekli eğitimleri alır ve kendinizi geliştirir ve zamanla kendi takımınızın lideri olursunuz. Daha sonra bunu takımınızdaki kişilere aktarırsınız ve sizin takımınızdan da liderler çıkar. Eğitim çok önemli çook..

İyi bir takımdaysanız, şirkete bağımlı çalışmazsınız. Çok çok daha iyi bir fırsat mı var? Ya da şirketinizle beklenmedik bir olayla mı karşılaştınız? Eğer takım bazlı çalışıyorsanız, kazançlarınızda durma olmadan aynı şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Tabi ki şirket değiştirmek için geçerli nedenler olmalı. Her zaman doğru bir şirketle istikrarlı bir şekilde çalışmak en iyisidir.

İyi bir takımda ol ve takımın bir parçası ol! Sonuç; Başarı..

Mutluluk ve Başarı BİZimle olsun..

Yorumlar

 1. Çok güzel belirtmişsiniz.Tebrik ederim.

 2. Harika olmuş takim ruhunu ancak bu kadar güzel ifade edilir teşekkürler

 3. Sonuna kadar katılıyorum ve iyi bir takımda değilseniz, o takımı siz mükemmel yapabilirsiniz, her şey için teşekkürler :)

 4. çok güzel bilgilerdi gercekten her sey takım bunu bır daha gördük

 5. Çok değerli bilgiler içeren bir yazı olmuş ellerinize sağlık :)

 6. Çok faydalandım, çooook teşekkür ederim. Doyurucu ve yol gösterici.

 7. Cox sagolun sayit ucun,Zengin ve Ozgur yasamak ucun hep calismak gerek!!!Azerbaycandan N.Suleyman

 8. Harika bir yazı üç yıldır Takım çalışması yapıyorum ve gelirim olağan üstü arttı.Takımlar otobüse farklı yerden binsede aynı yerde inerler

 9. bu siteyi yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim çok bilgi sahibi oldum insanın öğrenmesi gereken çok şey var çalışmalarınızda başarılar dierim saygılarımla .C.. MİROĞLU

 10. Sitedeki Videoları çok beğendim.
  Paylaşımınız için teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

 11. gerçekten etkili bir yazı olmuş.teşekkürler

 12. Güzel bir yazı olmuş. Takımın gücünü bir daha vurgulamış olduk. Tebrik ederim.